Meist

Meist

Ehitusfirma Tallinna Projekt OÜ on spetsialiseerunud ehitustööde ning igasuguse keerukusastmega kapitaalremontide (nii korterites ja büroodes kui ka eramutes) teostamisele. Kõrge kvaliteediga ehitustööd on meie firma üks peamisi tegevussuundi.

Ehitusbrigaadides töötavad kvalifitseeritud spetsialistid ja kogenud töödejuhatajad. Teie sellekohase soovi korral sõidavad meie asjatundjad Teie jaoks sobival ajal Teie objektile ning arutavad Teiega läbi kõik eesseisvate tööde ja meie omavahelise koostöö üksikasjad.

  • Garanteeritud kvaliteet.
  • Individuaalne lähenemine.
  • Täiskomplekt teenuseid.

Meie firma eeliste ja võimaluste ning meie pakutavate teenuste paremal tundmaõppimisel on Teile abiks meie veebisait.

Hoogsa arengu tingimustes on kõige tähtsam säilitada firma mainet, põhimõtteid, väärtusi ja saavutusi. Tallinna Projekt OÜ ei ole seadnud endale eesmärki tulla turule selleks, et saada kiiret kasumit. Meie firma tuli turule kauaks ega kavatse saavutatule pidama jääda, vaid veel palju tööd teha. Tallinna Projekt OÜ edu saladus on lihtne: me oleme leidnud ideaalse kooskõla teenindamise, tähtaegade ja hindade vahel, see aga on lubanud meil nüüdseks kujundada välja tulusad pakkumised ehituse ja remondi alal.

Firma Tallinna Projekt OÜ tähendab garanteeritud kvaliteeti ja individuaalset lähenemist igale kliendile!

Meie firma ehitab suvilaid ja eramuid nii tüüpprojektide kui individuaalprojektide alusel (individuaalprojekte koostavad meie arhitektid vastavalt Teie soovidele).

Me pakume Teile täiskomplekti teenuseid korterite sisekujunduse, kompleksremondi, rekonstrueerimise ja viimistlemise alal. Võimalikud on ükskõik millise keerukusastmega tööd korterite kosmeetilisest remondist kuni euroremondini ja pisiremondist kuni mõõduka hinna eest tehtava lõppvalmiduses elitaarse remondini.

Sisekujunduses ulatuvad võimalused klassikalisest kuni kõige julgemate uuenduslike lähenemisteni. Me oleme interjööre kujundades Teiega pidevalt tihedas kontaktis, et teha teoks Kõik Teie soovid ja kujutelmad Teie eluaseme sisekujunduse kohta.